2017-2018 HAFTALIK SPOR BÜLTENİ 33. HAFTA PROGRAMI
18.05.2018

33.HAFTA-PROGRAMI-2018.docx

Sayı – 33

GİRESUN

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü

                                                 Haftalık Spor Bülteni

 

FUTBOL

Takımlar

Tarihi

Saat

Yer

Kategorisi

Trabzon-Araklı 1961

Ordu Yeniorduspor

18.05.2018

14.30

15 Temmuz Spor Komp.

U15 Grup

Samsun-Kadıköy

 Gümüşhanespor

16.00

Duroğluspor

İhsaniyespor

19.05.2018

12.00

15 Temmuz Spor Komp.

U19

Samsun-Kadıköy

Trabzon Soğuksu

"

14.30

U15 Grup

Trabzon-Araklı 1961

 Tokat Erbaspor

"

16.00

U15 Grup

Ören Belediyespor

Çavuşlu Bel.Spor

"

15.00

Eynesil İlçe Stadı

U19

Yağlıderespor

Tireboluspor

"

14.00

Tirebolu İlçe Stadı

U13

1977 Ballıcaspor

1926 Bulancakspor

"

12.00

Bulancak Ek Saha

U13

Es Es Gençlikspor

Giresunspor

"

14.00

Espiye İlçe Stadı

U13

Darıköyspor

Boztekkespor

20.05.2018

11.00

15 Temmuz Spor Komp.

2.Amatör

Akınspor

Altunsuspor

"

13.00

2.Amatör

Batlamaspor

Sokakbaşıspor

"

15.00

2.Amatör

Kayadibispor

C.Örnekspor

"

11.00

Merkez 75.Yıl

U12

Seka Aksuspor

Aksu Barçaspor

"

12.00

U12

Derelispor

Tireboluspor

13.00

U12

(A-1)

(B-1)

"

14.30

U15 Final

1926 Bulancakspor

Batlama Vadisispor

"

13.00

Bulancak Ek Saha

U12

1977 Ballıcaspor

İhsaniyespor

"

14.00

Bulancak Ek Saha

U12

Samugüneyspor

Aydınderespor

"

15.30

Bulancak Ek Saha

2.Amatör

Ş.K.Hisar Bel.Spor

Giresunspor

14.00

Ş.K.Hisar İlçe Stadı

U12

 

BASKETBOL

Takımlar

Tarihi

Saat

Yer

Kategorisi

Giresunspor

G. Üniversitesi

19.05.2018

11.30

19 Eylül Spor Salonu

U12

Yeşil Giresun Bld.

B. Karadenizspor

13.00

Yeşil Giresun Bld.

Giresunspor

20.05.2018

11.30

G. Üniversitesi

B. Karadenizspor

13.00

 

SATRANÇ

Faaliyetin Adı

Tarihi

Saat

Yer

Aksu Festivali Satranç Turnuvası

19-20 Mayıs 2018

09.00

19 Eylül İlkokulu Salonu

 

BRİÇ

Faaliyetin Adı

Tarihi

Saat

Yer

Aksu Festivali İkili Briç Turnuvası

20 Mayıs 2018

09.00

Giresun Öğretmenevi Bahçesi

 

 

Halil DEMİREL

İl Müdürü a.

Spor Şube Müdürü