2019-2020 HAFTALIK SPOR BÜLTENİ 9.HAFTA PROGRAMI
21.11.2019
2019-2020 Haftalık Spor Bülteni 9.Hafta için Tıklayınız
Sayı – 09
GİRESUN
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
Haftalık Spor Bülteni
BİLARDO
|
Takımlar
|
Tarihi
|
Saati
|
Müsabaka Yeri
|
Kuzeydoğu Bölge 3 Bant Bilardo Şampiyonası
|
22-23-24 Kasım 2019
|
10.00
|
Bulancak Diamond Bilardo Salonu
|
BRİÇ
|
Takımlar
|
Tarihi
|
Saati
|
Müsabaka Yeri
|
24 Kasım Öğretmenler Günü Briç Turnuvası
|
23 Kasım 2019
|
13.00
|
Öğretmenevi Lokali
|
MASA TENİSİ
|
Takımlar
|
Tarihi
|
Saati
|
Müsabaka Yeri
|
24 Kasım Öğretmenler Günü Masa Tenisi Turnuvası
|
23 Kasım 2019
|
12.00
|
19 Eylül Spor Salonu
|
SATRANÇ
|
Takımlar
|
Tarihi
|
Saati
|
Müsabaka Yeri
|
24 Kasım Öğretmenler Günü Satranç Turnuvası
|
23-24 Kasım 2019
|
09.00
|
Olimpik Yüzme Havuzu Satranç Salonu
|
FUTBOL
|
Takımlar
|
Tarihi
|
Saati
|
Müsabaka Yeri
|
Kategorisi
|
Kayadibispor
|
Akınspor
|
23.11.2019
|
11:00
|
15 Temmuz Stadı
|
U16
|
Kayadibispor
|
Görelespor
|
"
|
13:00
|
“
|
U14
|
1977 Çınarlar
|
Eynesil Bel.Spor
|
"
|
15:00
|
“
|
U14
|
Sanayispor
|
1977 Ballıcaspor
|
"
|
13:00
|
Merkez 75.Yıl
|
U19
|
1926 Bulancakspor
|
Doğankentspor
|
"
|
14:00
|
Bulancak Ek Saha
|
U19
|
1957 Espiyespor
|
Ç.Ülperspor
|
"
|
12:00
|
Espiye İlçe Stadı
|
U19
|
Tireboluspor
|
Yeniyolspor
|
"
|
13:00
|
Tirebolu İlçe Stadı
|
U19
|
Tireboluspor
|
1957 Espiyespor
|
"
|
15:00
|
“
|
U14
|
Görelespor
|
Eynesil Bel.Spor
|
"
|
13:00
|
Görele 13 Şubat St.
|
U19
|
Sanayispor
|
Erzincan Gençlerbirliği
|
24.11.2019
|
11:00
|
15 Temmuz Stadı
|
Kadın 3.Lig
|
Batlama Vadispor
|
B. Ihsaniyespor
|
"
|
13:00
|
“
|
Süper
|
Sökenspor
|
1957 Espiyespor
|
"
|
15:00
|
“
|
Süper
|
Anadolu 1071 Fut.
|
Derelispor
|
"
|
13:00
|
Merkez 75.Yıl
|
Süper
|
Boztekkespor
|
Ali Durağıspor
|
"
|
15:00
|
“
|
1.Amatör
|
Batlamaspor
|
Yağlıderespor
|
"
|
13:00
|
Organize Sahası
|
Süper
|
Tireboluspor
|
Yeniyolspor
|
"
|
13:00
|
Tirebolu İlçe Stadı
|
Süper
|
Tireboluspor
|
Asp Spor
|
"
|
15:00
|
“
|
U16
|
Ören Bel.Spor
|
Doğankentspor
|
"
|
12:00
|
Eynesil İlçe Stadı
|
1.Amatör
|
Eynesil Bld. Spor
|
Keşap Bld.Spor
|
"
|
14:30
|
“
|
Süper
|
1957 Espiyespor
|
1977 Ballıcaspor
|
"
|
12:00
|
Espiye İlçe Stadı
|
U16
|
Es Esspor
|
C.Örnekspor
|
"
|
14:00
|
“
|
1.Amatör
|
Pirazizspor
|
Sanayispor
|
"
|
13:00
|
Piraziz İlçe Stadı
|
1.Amatör
|
Ş.K.Hisar Bel.Spor
|
Kayadibispor
|
"
|
13:00
|
Ş.K.Hisar İlçe Stadı
|
1.Amatör
|
1926 Bulancakspor
|
Boyabatspor
|
"
|
14:00
|
Bulancak İlçe Stadı
|
BAL
|