2018-2019 HAFTALIK SPOR BÜLTENİ 36. HAFTA PROGRAMI
31.05.2019

36.HAFTA-PROGRAMI-2019.docx
Sayı – 36                                                   

GİRESUN

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü

Haftalık Spor Bülteni

FUTBOL

Takımlar

Tarihi

Saat

Yer

Kategori

Derelispor

Ç.Ülpersppor

01.06.2019

16:00

15 Temmuz Stadı

2.Amatör U19

Kayadibispor

Tireboluspor

"

12:00

Merkez 75.Yıl

U12

Derelispor

1977 Çınarlar

13:00

U12

ASP Spor

Kayadibispor

"

14:00

U11

Seka Aksuspor

Giresunspor

15:00

U12

1977 Ballıcaspor

B.İhsaniyespor

15:00

Bulancak Ek Saha

U12

Giresunspor

Kayadibispor

02.06.2019

17:00

15 Temmuz Stadı

U13 Final

Kayadibispor

1977 Çınarlar

"

15:00

2.Amatör Play-Of

Alidurağıspor

Altunsuspor

"

15:00

Merkez 75.Yıl

2.Amatör Play-Of

Görelespor

Giresunspor

14:00

Tirebolu İlçe Stadı

U11

Tireboluspor

Es Esspor

15:00

U11

Giresunspor

Tireboluspor

08.06.2019

14:00

Merkez 75.Yıl

U11

Es Esspor

Görelespor

15:00

U11

Kayadibispor

Seka Aksuspor

16:00

U11

Batlama Vadisi

Derelispor

09.06.2019

13:00

U12

Seka Aksuspor

B.İhsaniyespor

14:00

U12

1977 Çınarlar

Alidurağıspor

"

15:30

2.Amatör Play-Of

Altunsuspor

Kayadibispor

"

15:30

15 Temmuz Stadı

2.Amatör Play-Of

Tireboluspor

1977 Çınarlar

14:00

Tirebolu İlçe Stadı

U12

Doğankentspor

1977 Ballıcaspor

15:00

U12

Görelespor

Tireboluspor

11.06.2019

16:00

U11

Es Esspor

Giresunspor

17:00

U11

Seka Aksuspor

ASP Spor

12.06.2019

11:00

Merkez 75.Yıl

U11

(A-1)

(B-2)

"

12:00

U12 Yarı Final

(B-1)

(A-2)

"

13:00

U12 Yarı Final

(A-1)

(A-2)

15:00

U16 Grup

(B-1)

(B-2)

"

17:00

U16 Grup

(A-3)

(A-1)

13.06.2019

15:00

U16 Grup

(B-3)

(B-1)

"

17:00

U16 Grup

(A-2)

(A-3)

14.06.2019

15:00

U16 Grup

(B-2)

(B-3)

"

17:00

U16 Grup

A-Grubu.1'Sİ

B-Grubu.1'Sİ

15.06.2019

12:00

U16 Grup Final

(A-1)-(B-2) Galibi

(B-1)-(A-2) Galibi

"

14:00

U12 Final

(A-1)

(B-2)

"

15:30

U11 Yarı Final

(B-1)

(A-2)

"

16:30

U11 Yarı Final

(A-1)-(B-2) Galibi

(B-1)-(A-2) Galibi

16.06.2018

14:00

U11 Final

Alidurağıspor

Kayadibispor

"

16:00

2.Amatör Play-Of

1977 Çınarlar

Altunsuspor

"

16:00

15 Temmuz Stadı

2.Amatör Play-Of

BASKETBOL

Takımlar

Tarihi

Saat

Yer

Kategori

Giresunspor

Yeşil Giresun Bld.(B)

01.06.2019

12.00

19 Eylül Spor Salonu

U12

Yeşilgiresun Bld.(A)

1926 Bulancakspor

13.00

Giresunspor

Yeşilgiresun Bld.(A)

02.06.2019

12.00

1926 Bulancakspor

Yeşil Giresun Bld.(B)

13.00


Halil DEMİREL

İl Müdürü a.

Spor Şube Müdürü