2019-2020 HAFTALIK SPOR BÜLTENİ 11. HAFTA PROGRAMI
05.12.20192019-2020 Haftalık Spor Bülteni 11. Hafta Programı İçin
Tıklayınız.
Sayı – 11
GİRESUN
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
Haftalık Spor Bülteni
FUTBOL
|
Takımlar
|
Tarihi
|
Saati
|
Müsabaka Yeri
|
Kategorisi
|
Giresunspor
|
Erzincanspor
|
07.12.2019
|
13:00
|
Merkez 75.Yıl
|
Böl.Gel-U17
|
Giresunspor
|
Yomraspor
|
"
|
15:00
|
“
|
Böl.Gel-U19
|
Akınspor
|
ASP SPOR
|
"
|
11:00
|
15 Temmuz Stadı
|
U16
|
Sanayispor
|
Doğankentspor
|
"
|
13:00
|
“
|
U19
|
1977 Çınarlar
|
Tireboluspor
|
"
|
15:00
|
“
|
U14
|
1957 Espiyespor
|
1977 Ballıcaspor
|
"
|
13:00
|
Espiye İlçe Stadı
|
U19
|
1957 Espiyespor
|
Kayadibispor
|
"
|
15:00
|
“
|
U14
|
Eynesil Bel. Spor
|
Görelespor
|
"
|
14:00
|
Eynesil İlçe Stadı
|
U14
|
Görelespor
|
Yeniyolspor
|
"
|
13:00
|
Görele 13 Şubat Stadı
|
U19
|
Pirazizspor
|
Eynesil Bel.Spor
|
"
|
13:00
|
Piraziz İlçe Stadı
|
U19
|
Tireboluspor
|
1926 Bulancakspor
|
"
|
13:00
|
Tirebolu İlçe Stadı
|
U19
|
Giresunspor
|
Y.Malatyaspor
|
08.12.2019
|
12:00
|
Merkez 75.Yıl
|
Elit-U16
|
Boztekkespor
|
Sanayispor
|
"
|
14:00
|
“
|
1.Amatör
|
Sökenspor
|
Yeniyolspor
|
"
|
12:30
|
15 Temmuz Stadı
|
Süper
|
Batlama Vadispor
|
Anadolu 1071 Fut.
|
"
|
14:30
|
“
|
Süper
|
Batlamaspor
|
1957 Espiyespor
|
"
|
12:30
|
Organize Sahası
|
Süper
|
Duroğluspor
|
Alidurağıspor
|
"
|
14:30
|
“
|
1.Amatör
|
1957 Espiyespor
|
Tireboluspor
|
"
|
12:00
|
Espiye İlçe Stadı
|
U16
|
Es Esspor
|
Kayadibispor
|
"
|
14:30
|
“
|
1.Amatör
|
Yağlıderespor
|
Keşap Bld. Spor
|
"
|
13:00
|
Yağlıdere İlçe Stadı
|
Süper
|
Tireboluspor
|
Derelispor
|
"
|
13:00
|
Tirebolu İlçe Stadı
|
Süper
|
Eynesil Bld. Spor
|
B. İhsaniyespor
|
"
|
13:00
|
Eynesil İlçe Stadı
|
Süper
|
Pirazizspor
|
Ören Bel.Spor
|
"
|
14:00
|
Piraziz İlçe Stadı
|
1.Amatör
|
Ş.K.Hisar Bld.Spor
|
Doğankentspor
|
"
|
13:00
|
Ş.K.Hisar İlçe Stadı
|
1.Amatör
|
1977 Ballıcaspor
|
Kayadibispor
|
"
|
10:30
|
Bulancak Ek Saha
|
U16
|
1926 Bulancakspor
|
Atakum Bel.Spor
|
"
|
14:00
|
Bulancak İlçe Stadı
|
BAL
|
GÜREŞ
|
Faaliyetin Adı
|
Tarihi
|
Saati
|
Müsabaka Yeri
|
Anadolu Yıldızlar Ligi Güreş Grup Müsabakaları
|
07-08 Aralık 2019
|
10.00
|
19 Eylül Spor Salonu
|
SATRANÇ
|
Faaliyetin Adı
|
Tarihi
|
Saati
|
Müsabaka Yeri
|
Küçükler Satranç İl Birinciliği
|
07-08 Aralık 2019
|
10.00
|
Olimpik Yüzme Havuzu Satranç Salonu
|
HENTBOL
|
Takımlar
|
Tarihi
|
Saati
|
Müsabaka Yeri
|
Kategorisi
|
Görele Bld.Spor
|
Pazarspor
|
07.12.2019
|
16.00
|
Görele Spor Salonu
|
Süper Lig
|
|
|
|
|
|
|