Atletizm Federasyonu Başkanlığının 2019 yılı faaliyet programında yer alan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Atletizm yarışmaları Atatürk Stadyumunda yapıldı.Kız ve Erkek kategorilerinde 2005-2006-2007 ve 2008 doğumlu sporcuların 400 m ve 800 m yarıştığı müsabakalara 96 sporcu katılım gösterdi.
Derece elde eden sporculara kupa ve madalyalarını Atletizm İl Temsilcisi Gökhan Külekçi takdim etti.
2005 Doğumlu Kızlar 800 metre
|
|
Derecesi
|
Adı Soyadı
|
Okulu
|
1.
|
Sıla Nacaklı
|
Mithatpaşa Ortaokulu
|
2.
|
Eylül Naz Gül
|
Piraziz 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu
|
3.
|
Nazlı Yılmaz
|
Piraziz 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu
|
4.
|
Elif Bekdemir
|
Mithatpaşa Ortaokulu
|
2005 Doğumlu Erkekler 800 metre
|
|
Derecesi
|
Adı Soyadı
|
Okulu
|
1.
|
Beytullah Çalışkan
|
Bulancak Atatürk Ortaokulu
|
2.
|
Muhammet Turan
|
Çıtlakkale Ortaokulu
|
3.
|
Gökdeniz Çağırıcı
|
Piraziz 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu
|
4.
|
Serkan Çakır
|
Mithatpaşa Ortaokulu
|
2006 Doğumlu Kızlar 800 metre
|
|
Derecesi
|
Adı Soyadı
|
Okulu
|
1.
|
Sedanur Akçay
|
Bulancak Atatürk Ortaokulu
|
2.
|
Özge Karakılıç
|
Bulancak İmam Hatip Ortaokulu
|
3.
|
Seda Aygün
|
Teyyaredüzü Ortaokulu
|
4.
|
Nadiye Kurban
|
Teyyaredüzü Ortaokulu
|
2006 Doğumlu Erkekler 800 metre
|
|
Derecesi
|
Adı Soyadı
|
Okulu
|
1.
|
Recep Yetgin
|
Bulancak Atatürk Ortaokulu
|
2.
|
Armağan Yılmaz
|
Bulancak Atatürk Ortaokulu
|
3.
|
Emirhan Kukuk
|
Teyyaredüzü Ortaokulu
|
4.
|
Ersel Torun
|
Bulancak Büyük Ada Ortaokulu
|
2007 Doğumlu Kızlar 400 metre
|
|
Derecesi
|
Adı Soyadı
|
Okulu
|
1.
|
Elanur Madalı
|
Bulancak Atatürk Ortaokulu
|
2.
|
Hayrunisa Gündoğdu
|
Bulancak İmam Hatip Ortaokulu
|
3.
|
Kezban Çolak
|
Dereli Şht.Yüzbaşı İsmail Hakkı Öztopal Ortaokulu
|
4.
|
Beradiye Duman
|
Bulancak Büyük Ada Ortaokulu
|
2007 Doğumlu Erkekler 400 metre
|
|
Derecesi
|
Adı Soyadı
|
Okulu
|
1.
|
Selman Aydın
|
Bulancak İmam Hatip Ortaokulu
|
2.
|
Salih Duran
|
Piraziz 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu
|
3.
|
Mustafa Şahin
|
Bulancak Atatürk Ortaokulu
|
4.
|
Ferhat Mohammadı
|
Mustafa Kemal Ortaokulu
|
2008 Doğumlu Kızlar 400 metre
|
|
Derecesi
|
Adı Soyadı
|
Okulu
|
1.
|
Aleyna Özdemir
|
Piraziz 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu
|
2.
|
Zeynep Temur
|
Teyyaredüzü Ortaokulu
|
3.
|
İlayda Köse
|
Piraziz 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu
|
4.
|
Ayşegül Yılmaz
|
Teyyaredüzü Ortaokulu
|
2008 Doğumlu Erkekler 400 metre
|
|
Derecesi
|
Adı Soyadı
|
Okulu
|
1.
|
Emirhan Şahin
|
Mithatpaşa Ortaokulu
|
2.
|
Egemen Başoğlu
|
Piraziz 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu
|
3.
|
Yiğit Oksal
|
Çıtlakkale Ortaokulu
|
4.
|
Abdurrahman Türk
|
Dereli Şehit Basri Apaydın Ortaokulu
|