İl Spor Dalı Temsilcileri

GİRESUN

GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ

İL TEMSİLCİLERİ LİSTESİ 2017 YILI

BRANŞ

ADI SOYADI

TEL NO

Atıcılık ve Avcılık

Sedat DAMCI

0 537 288 18 88

Atletizm

Fatih Mehmet KİTAPÇI

0 532 242 00 70

Badminton

Ömer HAKYEMEZ

0 505 500 11 49

Basketbol

Umut GÜVEN

0 533 442 97 60

Bilardo

Salih KIRDEMİR

0 544 253 72 73

Bisiklet

Soner ÇİÇEKOĞLU

0 539 521 15 16

Bocce Bowling Dart

Mehmet BAĞIRGAN

0 507 917 40 41

Boks

Bülent KOCUK

0 533 322 24 04

Briç

Erdal USTAOĞLU

0 505 238 91 80

Cimnastik

İnci BULUT

0 541 500 90 28

Dağcılık

İlhan DERVİŞOĞLU

0 530 320 90 28

Futbol

Mustafa Sinan IŞIK

0 533 442 46 56

Geleneksel Spor Dalları
 Mehmet ÖZMENLİ
 0 505 765 89 22

Golf

Hakan ALPASLAN

0 532 426 34 74

Görme Engelliler

Tuğba BALAKAR

0 536 300 19 94

Güreş

Halil DEMİREL

0 535 838 90 16

Halk Oyunları

İlker AYDIN

0 505 581 33 70

Hentbol

İsmail Hakkı KAYA

0 505 385 15 36

Herkes İçin Spor

Mustafa ADAM

0 506 245 62 08

Hokey

Tanzer BIYIK

0 505 359 91 12

İşitme Engelliler

Rifat ÖZDEMİR

0 536 470 87 42

İzcilik

Mehmet SEHİRHANLIOĞLU

0 505 314 74 62

Judo ve Kuraş

Onur HIDIMOĞLU

0 543 429 58 60

Karate

Şaban DİZDAR

0 505 305 84 62

 Kayak  Handan Çilingir KARAHASAN
 0 505 292 66 83

Kick Boks

Sabri KOÇ

0 537 829 45 51

Masa Tenisi

Erol CAN

0 536 554 14 48

Motosiklet

Müşfik Timur ESEN

0 532 635 27 20

Muaythaı

Naci UZUN

0 542 28852 85

Okçuluk

Türker AKGÜN

0 533 635 07 56

Okul Sporları

Ali ŞİMŞEK

0 541 416 17 18

Oryantiring

Mustafa AYDIN

0 505 305 83 85

Otomobil Sporları

Caner OKAY

0 539 596 79 76

Satranç

Köksal DEMİRKILIÇ

0 530 770 65 28

Sualtı Sporları

Hasan ATICI

0505 550 49 35

Taekwondo

Ahmet MOLLAHÜSEYİNOĞLU

0 536 247 11 99

Tenis

Ali LARÇIN

0 533 816 72 00

Üniversitesporları

Kürşad Han DÖNMEZ

0 532 458 14 99

Voleybol

Muhammet Kenan EKİZOĞLU

0 532 677 88 40

Vücut Geliştirme

Bilal NEBİL

0 542 473 73 07

Yelken

Ebubekir ÇAVUŞOĞLU

0 505 585 66 66

Yüzme

Halil DEMİREL

0 535 838 90 16