Cezalı Sporcular

SIRA NO

ADI SOYADI

OKULU

F. NO

KATEGORİSİ

YERİ

TARİH

CEZASI

78               
 77              
 76 Ahmet Hasan KARABIÇAK 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi  94 Genç Erkek Futsal Dereli Spor Salonu 13.02.2017 1 Maç 
 75 Emre BAKİ  15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi  66 Genç Erkek Futsal Dereli Spor Salonu 13.02.2017 1 Maç
 74 Taha Emir GÖZE Atatürk Anadolu Lisesi 21  Genç Erkek Futbol 75.Yıl Stadı 11.01.2017 1 Maç 
 73 Sergen ASLAN Spor Lisesi   3 Genç Erkek Futbol  " 11.01.2017 1 Maç 
 72 Çağrı KAARİBRAHİM  Piraziz Anadolu Lİsesi  4 Genç Erkek Futbol 75.Yıl Stadı 11.01.2017 1 Maç 
 71 Oğuz Kaan YILMAZ Merkez Cumhuriyet Ortaokulu  Yıldız Erkek Basketbol  19 Eylül Spor Salonu 26.12.2016 1 Maç 
 70 Batuhan TEKİN  Yağmurca Ortaokulu Yıldız Erkek Futsal Tirebolu Spor Salonu 21.12.2016  1 Maç 
 69 Abdul Melik BÜLBÜL Nihat Gürel Fen Lisesi 61  Genç Erkek Futsal Görele Spor Salonu 19.12.2016 1 Maç 
 68 Kaan ÖZTÜRK  Eynesil Anadolu İHL 13  Genç Erkek Futsal Görele Spor Salonu 19.12.2016 1 Maç 
 67 Malik ÇINAR   Görele Anadolu İHL 11  Genç Erkek Futsal Görele Spor Salonu 19.12.2016 1 Maç 
 66 Berkay DOĞANAY   Sosyal Bilimler Lisesi  9 Genç Erkek Futsal Dereli Spor Salonu 21.12.2016 1 Maç 
 65 Burhan KILIÇ  Piraziz İsmail Yücel Mesleki ve T.A.Lisesi   22 Genç Erkek Futbol Bulancak Stadı 19.12.2016  1 Maç 
 64  Berkay ALTUNTAŞ Tirebolu Mesleki ve T.A.Lisesi  5 Genç Erkek Futbol  Tirebolu Stadı 21.12.2016 2 Maç 
 63  Gökhan KIZMAZ Tirebolu Anadolu Lisesi Genç Erkek Futbol  Tirebolu Stadı 21.12.2016 2 Maç
 62  Esat MEMİŞ Nihat Gürel Fen Lisesi  14 Genç Erkek Futbol  Tirebolu Stadı 21.12.2016 2 Maç 
 61 Tayfyn TURAN  Bulancak Mesleki ve Teknik And.Lisesi  7 Genç Erkek Futbol  Bulancak İlçe Stadı 14.12.2016 1 Maç 
60   Ahmet HAKYEMEZ Giresun Lisesi  92 Genç Erkek Futbol  75.Yıl Stadı 12.12.2016  1 Maç
 59  Kaan Yasin KOL Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi  00 Genç Erkek Basketbol  19 Eylül Spor Salonu 29.11.2016 1 Maç 
 58 Burak GÜZEL Atatürk Anadolu Lisesi Genç Erkek Basketbol  19 Eylül Spor Salonu
28.11.2016  1 Maç

57

Taha Yılmaz TEKİROĞLU

Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi

6

Genç Erkek Basketbol

9 Eylül Spor Salonu

25.11.2016

1 Maç

56

Batuhan ÇAĞLAR Bulancak Fen Lisesi 7 Genç Erkek Basketbol 19 Eylül Spor Salonu 21.11.2016 1 Maç 

55

Alperen KASAP

Uğur Anadolu Lisesi

22

Genç E. Basketbol

19 Eylül S.S

03.03.2016

3 Maç

54

Şahin Can KOÇOĞLU

Uğur Anadolu Lisesi

99

Genç E. Basketbol

19 Eylül S.S

03.03.2016

3 Maç

ADI-SOYADI

OKULU

F. NO

KATEGORİSİ

YERİ

TARİHİ

CEZASI

53

Seyitcan İNANLI

Bulancak Kaptan Ahmet Fatoğlu M.T.A.L

10

Genç Erkek Futbol

75.Yıl Stadı

18.01.2016

1 Maç

52

Memet KAR

Nihat Gürel Fen Lisesi

Beden Eğt. Öğretmeni

75. Yıl Stadı

18.01.2016

51

Ramazan MEMİŞ

Nihat Gürel Fen Lisei

10

Genç Erkek Futbol

75. Yıl Stadı

18.01.2016

1 Maç

50

Tayfun TURAN

BATEM

9

Genç Erkek Futbol

Bulancak ek Saha

14.01.2016

1 Maç

49

Muhammet KAMBER

Tirebolu Teknik ve EML

7

Genç Erkek futbol

Tirebolu İlçe Stadı

15.01.2016

1 Maç

48

Zekeriya TÜFEKÇİ

Hüseyin Avni Alparslan O.O

9

Yıldız Erkek Futsal

Tirebolu S.S

11.01.2016

1 Maç

47

Emre BAYRAM

M.Akis Ersoy O.O-Merkez

9

Yıldız Erkek Futsal

TireboluS.S

08.01.2016

1 Maç

46

Özgür BEBEK

Tirebolu Denizcilik And.M.L.

7

Genç Erkek Futbol

Tirebolu İlçe Stadı

30.12.2015

1 Maç

45

Hakkı BAKIR

Tirebolu Denizcilik And.M.L.

3

Genç Erkek Futbol

Tirebolu İlçe Stadı

30.12.2015

1 Maç

44

Ahmet Can DERVİŞOĞLU

Bulancak Mesleki ve TAL

17

Genç Erkek Futbol

Bulancak İlçe Stadı

29.12.2015

1 Maç

43

Yavuz KAÇMAZ

Nihat Gürel Fen Lisesi

55

Gençler Futsal

Dereli S.S

27.11.2015

1 Maç

42

Oğuzhan TAKIR

Sosyal Bilimler Lisesi

12

GENÇ E.FUTSAL

Dereli S.S

26.11.2015

1 Maç

41

Gürkan KOLİP

Espiye 75. Yıl ÇPL

04

GENÇ E.FUTSAL

TİREBOLU S.S

25.11.2015

1 Maç

40

Sezgin ÖNEM

Aksu And.Lisesi

17

GENÇ E.FUTSAL

TİREBOLU S.S

25.11.2015

1 Maç

39

Fikret KARAMAN

Aksu And. Lisesi

7

GENÇ E.FUTSAL

TİREBOLU S.S

25.11.2015

38

Rıza Can ÖZDEMİR

Espiye Y.Emre And. Lisesi

28

GENÇ E. FUTSAL

TİREBOLU S.S

23.11.2015

1 Maç

37

Refik TURAN

Espiye Y.Emre And. Lisesi

17

GENÇ E. FUTSAL

TİREBOLU S.S

23.11.2015

1 Maç

36

Berat SON

Eynesil Anadolu Lisesi

12

GENÇ E. FUTSAL

TİREBOLU S.S

23.11.2015

1 Maç

35

Taha DİLLİ

Eynesil Anadolu Lisesi

10

GENÇ E. FUTSAL

TİREBOLU S.S

23.11.2015

3 Maç

34

Ali Kaan SOYTÜRK

Eynesil Anadolu Lisesi

1

GENÇ E. FUTSAL

TİREBOLU S.S

23.11.2015

1 Maç

33

Arif Selim İMAT

Görele ÇPL

5

GENÇ E. FUTSAL

TİREBOLU S.S

23.11.2015

1 Maç

32

Yaşar Tolga TURAN

Espiye 75.Yıl ÇPL

5

GENÇ E. FUTSAL

TİREBOLU S.S

18.11.2015

2 Maç

31

Coşkun MEDİK

Görele AİHL

3

GENÇ E. FUTSAL

TİREBOLU S.S

18.11.2015

2 Maç