Turnuva İlimizde Kurum ve Kuruluşlar arasında birlik ve beraberliği sağlamak, iş birliğini artırmak, spor yapma imkanı bulamayan insanların spor yapmasına olanak tanımak, insanların bedenen ve ruhen daha zinde ve sağlıklı bir şekilde olmalarını sağlamak ve spor yapma alışkanlığını kazandırmak amacıyla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneğinin ortaklaşa düzenlediği futbol turnuvası kayıtları başladı.

 

Takımlar, Faal ve Lisanslı Futbolcu Olmamak Üzere Sadece Kurum Personeli Olmak Kaydıyla Maksimum 21’ er Kişilik Takım Listesini Turnuva Öncesi Tertip Komitesine Teslim Edeceklerdir. (Listede Geçici Görevlendirme İle Çalışanların Çalışma Süresi Turnuva Süresince Bitmemiş Olmak Şartı Aranacaktır.)   Yaş Sınırlandırması Yoktur. Müsabaka isim listesine Memur, İşçi, Sözleşmeli Personel, Geçici Görevlendirilen personeller, taşeron ve müteahhit firma personelleri yazılacaktır.

 

Müsabakalar 11x11 nizami futbol sahasında oynanacak ve katılım sayısına göre; Doğu grubunda yer alacak ilçeler ( Espiye, Tirebolu, Görele, Eynesil, Yağlıdere, Güce, Çanakçı, Doğankent ),  Batı Grubu (Bulancak, Piraziz) , Merkez Grubu ( Giresun Merkez, Keşap, Dereli ) , Güney Grubu ( Şebinkarahisar, Alucra, Çamoluk ). Grup müsabakaları sonrası tüm maçlar Giresun Merkez’ de belirlenen sahalarda oynanacaktır. Turnuvada tüm müsabakalar 35 dakika üzerinden 2 devre halinde oynanacaktır.

Turnuvaya başvuru için son katılım tarihi 24 Nisan 2023 tarihi olup, müsabakalar 27 Nisan 2023 tarihinde başlayacaktır. 23 Haziran 2023 tarihinde ise Final müsabakası ile turnuva sona erecektir.

Müracaat için TFFHGD Giresun Şubesi :

Mustafa Zıvalı    05388148486     (Giresun Belediyesi)

Mustafa Tuncay  05372832808     (Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü)

Akif Sağlık          05323030367     (Mimarlar Odası )

 

Kamu Kurum ve Kuruluşlar arası futbol turnuvası statüsü için linke tıklayınız  

Turnuvaya Genel Katılım Listesi için linke tıklayınız

Her maç müsabaka isim listesi için linke tıklayınız

Sağlık Beyan Formu İçin linke tıklayınız