‘’Dünya Sağlık Çalışanları ve Dostluk için Kulaçlar Karadeniz’de Atacak’’

  Vali Yardımcısı Mehmet Fikret ÇAVUŞ, Giresun Belediyesi Başkan Vekili Salih ÖZDEMİR, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hasan BULUT, İl Sağlık Müdürü Opr.Dr.Ahmet BAL,

  Haberi Oku

  Soçi - Giresun 320 kilometre Açık Deniz Yüzme Maratonu için Geri Sayım Başladı

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut başkanlığında, Sahil Güvenlik Komutanlığı TCSG 73 Bot Komutanı Yüzbaşı Fırat Aslan, Giresun Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Demirel, Türkiye Yüzme Federasyonu Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Heves Bozbağ ve İstanbul Yıldızlar Yüzme Spor Kulübü Başkanı

  Haberi Oku

  Modern ve Nitelikli Spor Tesislerine Kavuşuyoruz

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile Sayın Valimizin önderliğinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında

  Haberi Oku

  Kulaçlar Sağlık Çalışanları için Karadeniz’de Atılacak

  Türkiye Cumhuriyeti, Rusya Federasyonu iş birliği ile Gençlik ve Spor Bakanlığı, Dış İşleri Bakanlığı koordinasyonunda

  Haberi Oku

  Dünya Şampiyonu Sporcumuz Cansu BEKTAŞ Çiçeklerle Karşılandı

  Milli Sporcumuzu havaalanında, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Hasan Bulut, Spor Şube Müdürümüz Halil Demirel, Halter Antrenörümüz Ömer Has

  Haberi Oku

  Cansu BEKTAŞ Dünya Şampiyonu

  Özbekistan’da Gençler Dünya Halter Şampiyonası’nda 45 kiloda yarışan Giresunlu Milli Sporcumuz

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU GENÇLER VE SPORCULARLA SAAT 19.19'DA İSTİKLAL MARŞI'NI OKUDU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da çevrim içi katıldığı programda 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında illerden gelen temsilci gençler ve milli sporcularla saat 19.19'da İstiklal Marşı'nı okudu.

  Haberi Oku

  BEŞTEPE’DE GENÇLERLE 19 MAYIS BULUŞMASI

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Temsilci Genç Buluşması ve TRT Spor Yıldız Tanıtım Programı'na katıldı. Programda Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu da konuşma yaptı.

  Haberi Oku

  19 MAYIS’IN 102’İNCİ YILINDA İLK TÖREN ANITKABİR’DE

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, beraberindeki heyetle 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Anıtkabir'de düzenlenen törene katıldı.

  Haberi Oku

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 102. Yıldönümü Kutlandı

  19 Mayıs 1919 yılında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’dan başlattığı milli kurtuluş mücadelesinin 102. Yıldönümü

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN 19 MAYIS MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN BEŞİKTAŞ’A KUTLAMA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 59’uncu Ziraat Türkiye Kupası Finali'nde Fraport-TAV Antalyaspor’u mağlup ederek kupayı kazanan Beşiktaş’ı tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU İLE 81 İLDEN VE KKTC'DEN GELEN GENÇLER TBMM’DE

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında, 81 il ve KKTC’den gelen gençler ve sporcularla birlikte TBMM Başkanı Mustafa Şentop’u ziyaret etti.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANACAK

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenleyeceği etkinliklerle tüm yurtta coşkuyla kutlanacak. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu başkanlığındaki heyetin 9.30’da Anıtkabir ziyareti ile başlayacak kutlamalar kapsamında, saat 19.19’da tüm yurtta İstiklal Marşı okunacak.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN OLİMPİK VE PARALİMPİK SPORCULARA BAYRAM ZİYARETİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ankara Eryaman’da kampta bulunun olimpik ve paralimpik sporcular ile TOHM sporcularını ziyaret ederek, bayramlarını kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU ENGELLİ GENÇLERİ KABUL ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, her alanda engelleri ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalar yürüttüklerini belirterek, “Profesyonel engelli sporcuların yetişmesine yönelik yeni teşvik politikaları hayata geçireceğiz. Sporda, sanatta, kültürde, hayatın her alanında öncü bireylerimiz, gençlerimiz, sporcularımız, inşallah yarınların dünyasına mührünü vuracak” dedi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER