Duyurular


2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Okullar arası Mahalli müsabakalara katılacak olan ilimiz Ortaokul ve Lise okul takımlarının https://okulsporbilgi.gsb.gov.tr/OkulBransEkle.aspx adresinden Spor Dalı Katılım İşlemlerini, takım sporlarında (Basketbol-Futbol-Futsal-Hentbol-Voleybol) 27 Ekim 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar; Ferdi branşlarda ise mahalli yarışma tarihlerinden bir gün öncesine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir. Okullar arası bilgi,belge,doküman ve fikstürler giresun.gsb.gov.tr adresi okul sporları linkinde yayımlanmaktadır.

Okullar arası mahalli müsabakaların fikstür çekimi takım sporlarında  (Basketbol-Futbol-Futsal-Hentbol-Voleybol) 31 Ekim 2017 Salı günü saat 11.00’ de İl Müdürlüğümüz 19 Eylül Spor Salonu toplantı odasında yapılacaktır.


2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BRANŞ TALİMATLARINDA YAYGIN EĞİTİM KURUMLARININ OKUL SPOR YARIŞMALARINA KATILIMI, TENİS, ÖZEL SPORCULAR, BEDENSEL ENGELLİLER, CİMNASTİK VE HOKEY BRANŞLARI HARİÇ OLMAK ÜZERE KALDIRILMIŞTIR. BU HUSUS DİKKATE ALINARAK GÜNCEL BRANŞ TALİMATLARINA GÖRE YARIŞMALARIN YAPILMASI GEREKMEKTEDİR.
İLGİLİLERE ÖNEMLE DUYURULUR.


 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BRANŞ, YAŞ, KATEGORİ VE ISF BİLGİLERİ TABLOSU


2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MAHALLİ SONUÇ BİLDİRİM TARİHLERİ