Fikstür&Maç Sonuçları

2018 / 2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

SON GÜNCELLEME 
23.01.2019-08.30

 

MÜSABAKALAR GRUP MAÇLARINDAN SONRA TÜM KATEGORİLERDE ELEME USULU OYNANACAKTIR...

Okullar arası (Küçük Kız-Erkek Basketbol- Hentbol Futbol-Futsal-Voleybol branşlarında)

takım sporlarında mahalli müsabakaların fikstür çekimi
14 Mart 2019 Perşembe günü saat 11.00'de
İl Müdürlüğümüz 19 Eylül Spor Salonu Toplantı odasında yapılacaktır.



Basketbol Fikstürünü İndirmek İçin Tıklayınız...
Genç-Kız Erkek A Basketbol Fikstürü yayımlandı.
Yıldız Kız-Erkek Fikstürü yayımlandı.

Futbol Fikstürünü İndirmek İçin Tıklayınız...
Genç Kız-Erkek Fikstürü yayımlandı.
Yıldız Kız-Erkek Fikstürü yayımlandı.31.12.2018-09.09

Voleybol Fikstürünü İndirmek İçin Tıklayınız...

Genç Kız-Erkek A Voleybol Fikstürü yayımlandı.18.12.2018-13.13
Yıldız Kız-Erkek Fikstürü yayımlandı.26.12.2018-13.13-GÜNCELLENDİ

Futsal Fikstürünü İndirmek İçin Tıklayınız...

Genç Kız-Erkek Futsal Fikstürü yayımlandı.18.12.2018-13.13
Yıldız Kız-Erkek Fikstürü yayımlandı.18.12.2018-13.13

Hentbol Fikstürünü İndirmek İçin Tıklayınız...
Genç Kız-Erkek Fikstürü yayımlandı.07.01.2019-08.08-GÜNCELLENDİ
Yıldız Kız-Erkek Fikstürü yayımlandı.18.12.2018-13.13-GÜNCELLENDİ

BADMİNTON
Ferhat ÇALIŞKAN(Badmin Antrnörü) 05539394061

Genç Kız-Erkek Badminton

Son Başvuru Tarihi:07 Şubat 2019
Fikstür Çekim Tarihi-Yeri-Saati
08 Şubat 2019-19 Eylül Spor Toplantı Odası-11.00
Yarışma Yeri-Tarihleri
11-12-13-14-15 Şubat 2019-Aksu Şht.Hakan Gemici O.O.Spor Salonu

Yıldız Kız-Erkek Badminton

Son Başvuru Tarihi:20 Mart 2019
Fikstür Çekim Tarihi-Yeri-Saati
21 Mart 2019-19 Eylül Spor Toplantı Odası-11.00
Yarışma Yeri-Tarihleri
25-26-27-28-29 Mart 2019-Aksu Şht.Hakan Gemici O.O.Spor Salonu

Lütfen Branş Talimatı Okuyunuz...

MASA TENİSİ

Yıldız Kız-Erkek Masa Tenisi

Son Başvuru Tarihi:21 Şubat 2019
Fikstür Çekim Tarihi-Yeri-Saati
22 Şubat  2019-19 Eylül Spor Toplantı Odası-11.00
Yarışma Yeri-Tarihleri
25-26-27-28 Şubat-01 Mart 2019-19 Eylül Spor Salonu

Lütfen Branş Talimatı Okuyunuz...

ORYANTİRİNG
Yarışma Yeri Merkezde bir yer olacak şekilde,
01 Şubat 2019 tarihinde açıklanacaktır.
Göğüs Numaraları İçin Çengelli iğne getirmeyi unutmayınız....
Takımların Toplanma Yeri:19 Eylül Spor Salonu Önü
Toplanma Tarihi:07 Şubat 2019
Takımların Yarışma günü en geç saat 11.30'da toplanma yerinde olmaları
önemle rica olunur.
Yarışma Tarihi-Saati
07 Şubat 2019-12.00
Yarışma Formunu Son Gönderme Tarihi
05 Şubat 2019
Formu Gönderme Adresi
giresunokulsporlari@hotmail.com
Yarışma Formu İçin Tıklayınız...
Lütfen Branş Talimatı Okuyunuz...


BOCCE

Yıldız Kız Bocce Mahalli Yarışması

Yarışma Tarihi-Saati: 19 Şubat 2019-10.30
Yıldzı Erkek Bocce Mahalli Yarışması
Yarışma Tarihi-Saati: 20 Şubat 2019-10.30
Genç Kız Bocce Mahalli Yarışması
Yarışma Tarihi-Saati: 25 Şubat 2019-10.30
Genç Erkek Bocce Mahalli Yarışması
Yarışma Tarihi-Saati: 26 Şubat 2019-10.30

Müsabakaların Fikstür Çekimi Yarışma Günü Saat:10.00'da Yarışma Yerinde.
Müsabaka Yeri Atatürk Stadyumu

Lütfen Branş Talimatı Okuyunuz...

ATLETİZM

Atletizm Yıldız Kız-Erkek Mahalli Yarışması
Lütfen Formu Doldurmadan Önce;
Talimatı Okumak İçin Tıklayınız...

Yarışma Tarihi-Yeri-Saati:
01-02 Nisan 2019-Atatürk Stadyumu-10.00
Atletizm Kayıt Formu için Tıklayınız...
Kayıt Formu Gönderme Adresi:
giresunokulsporlari@hotmail.com
Kayıt Formu Son Gönderme Tarihi:
26 Mart 2019

Genç-Yıldız Kız/Erkek Özel Sporcular
Atletizm Mahalli Yarışması
Lütfen Formu Doldurmadan Önce;
Talimatı Okumak İçin Tıklayınız...

Yarışma Tarihi-Yeri-Saati:
11-12 Mart  2019-Atatürk Stadyumu-10.00


Genç-Yıldız Kız/Erkek Özel Sporcular
Masa Tenisi Mahalli Yarışması
Yarışma Tarihi-Yeri-Saati:
06-07 Mart  2019-19 Eylül Spor Salonu-11.00


YÜZME
Yüzme Genç Kız-Erkek Yüzme Mahalli Yarışması
Not:31 Ocak 2019 tarihine kadar ilimizdeki Havuzun açılamaması
durumunda aynı tarihte Ordu Durugöl Yüzme Havuzunda yapılacaktır.

Yarışma Tarihi-Yeri-Saati:
05-06 Şubat 2019-Giresun Yüzme Havuzu-10.00
Gençler Yüzme Kayıt Formu için Tıklayınız...
Kayıt Formu Gönderme Adresi:
aemreakkaya@hotmail.com
Kayıt Formu Son Gönderme Tarihi:
31.01.2019


ATICILIK

Atıcılık Mahalli Yarışması
Genç-Yıldız Kız/Erkek
Atış Poligonu
Resmi Antrenman Tarihi-Saati
16.02.2019-11.00

YarışmaTarihi-Saati
17.02.2019-11.00


TAEKWONDO

Genç-Küçük Kız/Erkek Taekwondo Mahalli Yarışması
Yarışma Tarihi: 21 Şubat 2019-10.30-Tartı Saati:10.00
Yarışma Yeri:19 Eylül Antrenman Salonu

KARATE

Yıldız Kız-Erkek Karate Mahalli Yarışması
Yarışma Tarihi: 07 Mart 2019-09.30-Tartı Saati:10.00

Yarışma Yeri:19 Eylül Antrenman Salonu

HALK OYUNLARI

Halk Oyunları Mahalli Yarışması
Genç-Yıldız-Küçük-Minikler
Yarışma Tarihi-Yeri-Yarışma Saati:
11.02.2019-Yarışma Saati:14.00
Teknik Toplantı Tarihi-Saati:
11.02.2019-09.30
Yarışma Yeri:19 Eylül Spor Salonu


BİLEK GÜREŞİ

Yıldız Kız-Erkek Bilek Güreşi Mahalli Yarışması
Yarışma Tarihi-Yeri-Tartı-Yarışma Saati:
18.02.2019-Saati: 09.30-Yarışma Saati:10.00

Yarışma Yeri:19 Eylül Spor Salonu

Genç Kız-Erkek Bilek Güreşi Mahalli Yarışması
Yarışma Tarihi-Tartı-Yarışma Saati:
19.02.2019-Tartı Saati: 09.30-Yarışma Saati:10.00

Yarışma Yeri:19 Eylül Spor Salonu

SATRANÇ

Genç-Yıldız-Küçük-Minik Kız/Erkek Satranç
Yarışma Reglamanı İçin Tıklayınız...