Fikstür&Maç Sonuçları

2017 / 2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

SON GÜNCELLEME 


BASKETBOL

Genç Erkek/Kız  A Basketbol Fikstürünü İndirmek İçin Tıklayınız...
Genç Kız/Erkek B Basketbol Fikstürünü İndirmek İçin Tıklayınız...
Yıldız Kız-Erkek Basketbol Fikstürünü İndirmek İçin Tıklayınız...
Küçük Kız-Erkek Basketbol Fikstürünü İndirmek İçin Tıklayınız...

FUTBOL
Genç Kız/Erkek Futbol Fikstürünü İndirmek İçin Tıklayınız...GÜNCELLENDİ

FUTSAL
Genç Erkek/Kız Futsal Fikstürünü İndirmek İçin Tıklayınız...
Yıldız Erkek/Kız Futsal Fikstürünü İndirmek İçin Tıklayınız...GÜNCELLENDİ

HENTBOL
Genç Erkek/Kız Hentbol Fikstürünü İndirmek İçin Tıklayınız...
Küçük Kız/Erkek Hentbol Fikstürü İçin Tıklayınız... 04.11.2017 Tarihinde başlayacak.Görele Spor Salonunda..

VOLEYBOL
Genç Kız/Erkek A Voleybol Fikstürünü İndirmek İçin Tıklayınız...GÜNCELLENDİ
Genç Kız/Erkek B Voleybol Fikstürünü İndirmek İçin Tıklayınız...GÜNCELLENDİ
Yıldız Kız-Erkek Voleybol Fikstürünü İndirmek İçin Tıklayınız...
Küçük Kız-Erkek Voleyboll Fikstürünü İndirmek İçin Tıklayınız...


 ATLETİZM

Yarışma Açıklamaları İçin Lütfen Okuyunuz...
Gençler A-B Yarışmaları
Yarışma Tarihi 10-11 Ocak 2018-Yeri:Atatürk Stadyumu-Saati.10.00
Yıldız-Küçükler Yarışma Tarihi 08-09 Ocak 2018-Yeri:Atatürk Stadyumu-Saati.10.00
FORMLARIN EN SON GÖNDERİLME TARİHİ 31.12.2017
GÖNDERİLECEK ADRES giresunokulsporlari@hotmail.com
Gençler A Kayıt Formunu İndirmek İçin Tıklayınız...
Gençler B Kayıt Formunu İndirmek İçin Tıklayınız...

Yıldızlar Kayıt Formunu İndirmek İçin Tıklayınız...
Küçükler Kayıt Formunu İndirmek İçin Tıklayınız...


KROS
Gençler A/B-Yıldızlar Yarışması 16 Ocak 2018-Salı
Çavuşoğlu Ülper Köyü Başlangıç-75.Yıl Stadı Bitiş
Sıralama-Saati-Mesafe
Yıldız Kız-11.00-2000 Metre
Yıldız Erkek-11.15-3000 Metre
Genç Kız A/B-11.30-3000 Metre
Genç Erkek A/B-11.45-5000 Metre
FORMLARIN EN SON GÖNDERİLME TARİHİ 11.01.2018
GÖNDERİLECEK ADRES
giresunokulsporlari@hotmail.com
Başvuru Kayıt Formunu İndirmek İçin Tıklayınız...
BADMİNTON
Genç Kız-Erkek Badminton Müsabakası-11-12-13-14 Aralık 2017
Fikstür Çekimi 19 Eylül S.Salonu 07.12.2017 saat:14.00'de
Müsabaka Yeri:Aksu Şht.Hakan Gemici Ortaokulu S.S
Ferhat ÇALIŞKAN 553 939 40 61

MASA TENİSİ
Gençler Doğu Grubu(Eynesil-Görele-Tirebolu-Espiye-Güce-Çanakçı-Yağlıdere-Doğankent)
Müsabaka Fikstür Tarihi 06 Aralık 2017-Saat 11.00-19 Eylül Spor Salonu
Müsabaka Tarihi 11-12-13-14 Aralık 2017-Müsabaka Yeri Tirebolu Spor Salonu

Gençler Batı Grubu(Piraziz-Merkez-Bulancak-Dereli-Keşap-Alucra-Çamoluk-Ş.Karahisar)
Müsabaka Fikstür Tarihi 13 Aralık 2017-Saat 11.00-19 Eylül Spor Salonu
Müsabaka Tarihi 18-19-20-21 Aralık 2017-Müsabaka Yeri Şht.Hakan Gemici Oratokulu Spor S.
İL FİNAL
25-26 Aralık 2017-Aksu Şht Hakan Gemici O.O Spor Salonu

YÜZME

SATRANÇ

HALK OYUNLARI




KARATE

ORYANTİRİNG

TAEKWONDO

DART

BOCCE


BİSİKLET